Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Latarki z paralizatorem

( ilość produktów: 4 )

Wśród setek produktów militarjach.pl znajduje się latarka z paralizatorem. Już sama nazwa produktu dokładnie definiuje, do czego wykorzystasz urządzenie. W ofercie umieściliśmy sprzęty komfortowe w użytkowaniu. Łatwo wywołać ich poszczególne funkcje. Dzięki ergonomicznym kształtom, akcesoria schowasz zarówno w kamizelce taktycznej, jak i zwykłej kurtce. Na co dzień możesz trzymać je w dowolnym miejscu, bo cechują się niewielkimi rozmiarami. Stawiamy na produkty najlepszej jakości, które nie zawiodą w kryzysowych sytuacjach. Pomogą Ci sprawne wykonać zadanie po zmroku lub doświetlą obszary z ograniczonym dostępem naturalnego światła. Latarki - paralizatory wykorzystasz do zadbania o swoje bezpieczeństwo.

Paralizator z latarką to nowoczesne wyposażenie taktyczne

Tego typu urządzenia znajdują się na standardowym wyposażeniu służb mundurowych. Za ich wykorzystaniem przemawia liczba możliwości, jakie oferują. Stabilne światło zapewniają diody LED o żywotności pracy do 100 tys. godzin. Urządzenia pozwalają swobodnie regulować wiązkę promieni. Podzespoły pracują w różnych trybach np. na 100% mocy lub jedynie z połową maksymalnej wydajności. Latarki z paralizatorem sprzedajemy w zestawach. Znajdziesz w nich nakładki, ładowarki, i akumulator. Mówimy o nowoczesnym wyposażeniu taktycznym, które sprawdzi się w niejednej sytuacji. Wątpliwości nie pozostawia jakość wykonania produktów. Wykorzystano do tego najlepsze tworzywa i elektronikę. Producenci skupili się na najmniejszych detalach, aby konstrukcja była niezawodna.

Latarki z paralizatorem używaj zgodnie z instrukcją

Paralizator - latarka zalicza się do szeroko pojętego wyposażenia taktycznego. W nieodpowiednich rękach lub co gorsza nieprawidłowo użytkowany może nie spełnić swojej funkcji, a nawet spowodować kryzysową sytuację. Zanim użyjesz produktu po raz pierwszy, koniecznie zapoznaj się z instrukcją. Producent zawarł w niej niezbędne informacje, porady i zasady użytkowania oraz konserwacji urządzenia. Choć czasem wymagania mogą wydawać się mało znaczące, nie radzimy ich lekceważyć. Instrukcja jest dołączona do urządzeń dostępnych w katalogach. I tu dochodzimy do jeszcze jednego zagadnienia. Latarka policyjna z paralizatorem musi pochodzić z pewnego źródła jak sklep internetowy militarjach.pl. Tylko wtedy zyskujesz gwarancję, że spełnia niezbędne wymogi ustawowe i będzie bezpieczna w eksploatacji.

Paralizator - latarka to sprzęt o niewielkich gabarytach

Po stronie zdecydowanych atutów latarki z opcją paralizatora zapiszemy rozmiar urządzenia. Pomimo rozbudowanych funkcjonalności wcale nie będzie ono większe od wielu standardowych modeli, których zadaniem jest zapewnienie dodatkowego źródła światła. Zazwyczaj latarki - paralizatory liczą sobie kilkanaście centymetrów długości przy niewiele mniejszej średnicy. Już po tych liczbach widać, że przechowanie produktu nie będzie stanowić problemu. Z łatwością zabierzesz go w podróż, jest na tyle mobilny, że w kilka sekund przekażesz go drugiej osobie w razie potrzeby. Powiedzmy o jeszcze jednej sprawie, a mianowicie zasilaniu sprzętu. Przy pełnych akumulatorach możesz liczyć na długą pracę latarki. Jeśli bateria się wyczerpie, jej naładowanie nie będzie trwało długo. Szczegółowych informacji szukaj w opisach poszczególnych modeli.

Kto może kupić paralizator z latarką?

Zakup zwykłej latarki nie budzi żadnych wątpliwości. To sprzęt elektryczny jak każdy inny. A jak wygląda sytuacja, gdy chcesz kupić paralizator z latarką? Mówimy w końcu o urządzeniu, które z definicji służy do samoobrony, umiejącym skutecznie obezwładnić napastnika. Na rynku znajdziemy tasery miotające elektrodami na odległość kilku metrów, klasyczne paralizatory oraz niestandardowe modele jak właśnie np. latarki z paralizatorem. W każdym przypadku możliwość korzystania ze sprzętów jasno określają przepisy. I tak sprzęt bez pozwolenia może kupić osoba pełnoletnia, jeśli jego moc nie przekracza 10mA. Powyżej tych parametrów trzeba postarać się o dopełnienie konkretnych formalności. Wciąż masz pytania? Nie ma problemu, skontaktuj się z nami, a rozwiejemy wątpliwości oraz pomożemy dopasować model do potrzeb.

Latarka z paralizatorem - jaka jest cena urządzenia?

Pomimo zaawansowanych funkcji latarka z paralizatorem nie należy do najdroższych urządzeń. Cena za ten sprzęt nie zrujnuje Twojego portfela, wręcz przeciwnie, na tle wielu wydatków, koszt będzie stosunkowo przyjazny dla comiesięcznego budżetu. W produkt warto zainwestować tym bardziej że cechuje się wieloletnią wytrzymałością. Okaże się niezastąpionym wsparciem w wielu sytuacjach, choć wcale nie musisz korzystać z niego na co dzień. Dlaczego jeszcze warto zamówić paralizator z latarką w naszym sklepie internetowym? Dbamy o szybką wysyłkę towaru, zawsze dokładnie zabezpieczamy go na czas podróży. Na sprzedawane produkty udzielamy gwarancji, co tylko potwierdza ich najwyższą jakość wykonania. Zapraszamy do zakupów oraz sprawdzenia pozostałej oferty wyposażenia taktycznego: plecaków, obuwia, odzieży i akcesoriów survivalowych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.63 / 5.00 445 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Zamówienie zgodne z opisem, spodnie bardzo wygodne
2024-05-14
Bardzo szybko i solidnie dlatego daję pięć gwiazdek
pixel