Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Polityka Prywatności

Polityka Prywatności

Kontakt z naszymi klientami to dla nas priorytet. Militarjach.pl zapewnia swoim klientom 100% bezpieczeństwa.

W czasie korzystania z naszego sklepu prosimy klienta o podanie niektórych danych osobowych. Zawsze jest to związane albo z wyrażoną przez Ciebie chęcią utworzenia konta sklepowego (zalogowaniem się do niego) lub zapisaniem się do newslettera.

Zakupy w sklepie militarjach.pl mogą odbyć się bez rejestracji, jednak polecamy założenie konta sklepowego . Do niego są przypisywane wszystkie Twoje zamówienia. Dzięki temu żadne z Twoich zamówień się nie zgubi, a my będziemy mogli bezpiecznie wysłać przesyłkę do Ciebie. Ty możesz być pewny, że podane informacje są bezpieczne - wszystkie podane przez Ciebie informacje pozostają bezpieczne w naszej bazie danych.

Dostęp do nich mają tylko upoważnieni pracownicy militarjach.pl. Jest ona dobrze zabezpieczona. - nigdy nie przekazujemy danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów innych niż bezpośrednio związanych z działalnością sklepu militarjach.pl, czyli realizacji zamówień lub wysyłania newslettera.

Wszystkie podane przez informacje możesz w każdej chwili zmienić lub usunąć poprzez zalogowanie się na swoje konto sklepowe lub poproszenie o wprowadzenie zmian obsługę sklepu.

Każdy z użytkowników, który założył konto sklepowe, może w dowolnym czasie poprosić o jego usunięcie. Konto zostanie skasowane natychmiast lub po zrealizowaniu zamówień do niego przypisanych. Wszystkie dane zostaną skasowane, zostanie również usunięty e-mail z bazy danych. Odtworzenie takiego konta nie będzie możliwe, klient będzie musiał ponownie je założyć i wprowadzić wszystkie dane.

Jeżeli decydujesz się korzystać z usług militarjach.pl, to znaczy że zgadzasz się z zasadami Polityki prywatności zawartej na tej stronie.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące polityki prywatności, skontaktuj się z nami: militarjach@gmail.com

Zaufane Opinie IdoSell
4.63 / 5.00 448 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Zamówienie zgodne z opisem, spodnie bardzo wygodne
2024-04-16
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jestem zadowolona.
pixel